انجمن های پرستاریاورژانس پیش بیمارستانیبسیج جامعه پزشکیبهره وریبیمارستان هاخبرمطالبات جامعه پرستاری

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران مطرح کرد؛ تشکیل کارگروه تخصصی برای کادر مراقبتی در سازمان برنامه و بودجه

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران گفت: در جلسه‌ای با رئیس سازمان برنامه و بودجه و نمایندگان گروه‌های مراقبتی، مقرر شد کارگروهی در سازمان برنامه و بودجه با حضور نمایندگان پرستاران تشکیل شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظام پرستاری تهران؛ دکتر آرمین زارعیان در مورد برگزاری جلسه رسیدگی به مشکلات پرستاران که با حضور محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، نمایندگان هیات مدیره پرستاری استان‌های کشور، نمایندگان دیگر گروه‌های مراقبتی  برگزار ‌شد، گفت: در راستای حمایت و رسیدگی از کادر مراقبتی،  نمایندگان گروه‌های مختلف درمانی و مراقبتی جلسه‌ای با رئیس سازمان برنامه و بودجه داشتند که در این جلسه مقرر شد کارگروهی در سازمان برنامه و بودجه با حضور نمایندگان پرستاران تشکیل شود تا بتوانند نظراتشان را به صورت کارشناسی به این سازمان برسانند.

وی افزود: همچنین مقرر شد کادر مراقبتی نیروی‌های مسلح از مزایای دریافت حقوق  مزایای پاداش های کشوری بهره مند شوند و عدالت در توزیع منابع در میان پرستاران و کادر مراقبتی صورت گیرد.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران گفت: استخدام و تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به پیمانی و فرصت‌سازی برای این نیروها در این جلسه از مواردی بود که مطرح شد و مقرر شد به این موضوع رسیدگی شود.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا