بسیج جامعه پزشکیسازمانها
موضوعات داغ

پیام تسلیت سازمان بسیج جامعه پزشکی به مناسبت شهادت سردار سلیمانی

بسم رب الشهدا و الصدیقین

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ

خون پاک سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تنی چند از پاک ترین مجاهدین دوران غیبت توسط شقی ترینِ های روزگار بر زمین ریخت تا بار دیگر مردم ما از حقیقت راهی که در آن هستند غافل نشوند.

بی شک شهادت سردار دل ها، بار دیگر چهره ننگین آمریکا را به عنوان نماد استکبار، ظلم نهادینه شده و خونریزی، بهملت های منطقه نشان خواهد داد و درستی راه آن مجاهد بالله را بر سست عنصران داخلی یادآوری خواهد نمود.

امروز سردمداران دولت جنایتکار آمریکا مسرور از رسیدن به آرزوی دیرینه خود و شهادت رساندن حاج قاسم هستند، اماغافل از آنکه هر قطره از خون حاج قاسم، در رگ‌های هزاران جوان مومن و انقلابی این مرز و بوم به ویژه در جای جاینظام سلامت خواهد جوشید و عواقب این جنایت آشکار، متوجه عاملین آن خواهد بود.

این سازمان شهادت مالک اشتر زمان، سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی را محضر امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری،ملت شریف ایران، شهدای بهداری جبهه مقاومت و یکایک همکارانمان در حوزه بهداشت و درمان و اعضا پر تلاش سازمان بسیج جامعه پزشکی تبریک و تسلیت عرض می‌کند.

صدها تن از پزشکان و پرستاران کشور خاطرات مهربانی و رافت شهید سلیمانی را در روزهای حضورشان در پست‌های امدادی و درمانی جبهه مقاومت فراموش نخواند کرد و این خون پاک بر زمین ریخته تا ابد در سینه‌های ما خواهد جوشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا